Delegation

42
Bouts

23

Wins

19

Losses

0

Ties

 
Preloader
Loading...
Delegation Metrics
23
Divisions
49
Bouts
23
Athletes
0
Team Officials
Delegation Medals
4
1st
4
2nd
10
3rd
18
Total
Delegation Photos
No photos to display.
Top Athletes
Volodymyr Artemenko Junior 16 -17 Male Elite A Class -54kg
  • Male
  • Junior 16 -17
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
1st
Anatolii Sukhanov Senior Male Elite A Class -86kg
  • Male
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
1st
Skurikhin Yehor Junior 16 -17 Male Elite A Class -81kg
  • Male
  • Junior 16 -17
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
1st
Vladyslav Kunyk Junior 16 -17 Male Elite A Class -57kg
  • Male
  • Junior 16 -17
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
1st
Oleksandr Buhaiev Junior 16 -17 Male Elite A Class -48/-51kg
  • Male
  • Junior 16 -17
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
2nd
Viktoriia Yevtushenko Senior Female Elite A Class -63.5kg
  • Female
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
2nd
Kyrylo Bystrov Junior 16 -17 Male Elite A Class -63.5kg
  • Male
  • Junior 16 -17
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
2nd
Viktoriia Ivanets Senior Female Elite A Class -57kg
  • Female
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
2nd
Artem Yatsenko Senior Male Elite A Class -67kg
  • Male
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Vladyslav Mykytas Senior Male Elite A Class -57kg
  • Male
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Stanislav Perzhanovskyi Senior Male Elite A Class -75kg
  • Male
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Dmytro Zanin Junior 16 -17 Male Elite A Class -60kg
  • Male
  • Junior 16 -17
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Andrii Mezentsev Senior Male Elite A Class -54kg
  • Male
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Serhii Diakivnych Senior Male Elite A Class -48kg
  • Male
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Andrii Veprintsev Senior Male Elite A Class -51kg
  • Male
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Serhii Radov Senior Male Elite A Class -60kg
  • Male
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Yuliia Diachenko Senior Female Elite A Class -48kg
  • Female
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Oleksandra Pecheniuk Senior Female Elite A Class -60kg
  • Female
  • Senior
  • Elite a
  • Single-elimination
  • Individual
3rd
Approve & Close

This website uses browser cookies to identify authorized users, enhance user experience and collect usage statistics via third-party tools like Google Analytics. Some web pages may use cookies to identify users and customize advertising content to user interests. Please indicate if you approve this website to use cookies for these purposes.

Approve & Close