AIN (AIN)

Delegation

102
Bouts

76

Wins

26

Losses

0

Ties

Preloader
Loading...
Delegation Metrics
37
Divisions
102
Bouts
37
Athletes
0
Team Officials
Delegation Medals
11
1st
6
2nd
9
3rd
26
Total
Delegation Photos
Top Athletes
Ekaterina Bezhan S Female Elite -71kg
  • Female
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Asadula Imangazaliev S Male Elite -60kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Iuliia Shokhina U23 Female Under23 -71kg
  • Female
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Maria Klimova S Female Elite -57kg
  • Female
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Aleksandr Ulianitskii U23 Male Under23 -75kg
  • Male
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Maksim Miasnikov U23 Male Under23 -63.5kg
  • Male
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Dmitrii Vasenev S Male Elite +91kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Gadzhi Medzhidov S Male Elite -91kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Konstantin Shakhtarin S Male Elite -71kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Valeria Albul S Female Elite -67kg
  • Female
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Mazhid Temaev U23 Male Under23 -60kg
  • Male
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Sergei Solovev U23 Male Under23 -67kg
  • Male
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Elizaveta Zavarzina U23 Female Under23 -45kg
  • Female
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Ovsep Aslanyan S Male Elite -51kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Magomed Magomedov S Male Elite -75kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Irina Larionova S Female Elite +75kg
  • Female
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Renat Suleimanov S Male Elite -48kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Maksim Ryzhkov U23 Male Under23 +91kg
  • Male
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
3rd
Salavat Isaev S Male Elite -54kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
3rd
Vladimir Tulaev U23 Male Under23 -71kg
  • Male
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
3rd
Marina Bespalova S Female Elite -60kg
  • Female
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
3rd
Kirill Khomutov S Male Elite -67kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
3rd
Egor Bikrev U23 Male Under23 -57kg
  • Male
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
3rd
Aleksandr Abramov S Male Elite -57kg
  • Male
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
3rd
Kristina Purgina U23 Female Under23 -48kg
  • Female
  • U23
  • Under23
  • Single Elimination
  • Individual
3rd
Kristina Tumanova S Female Elite -51kg
  • Female
  • S
  • Elite
  • Single Elimination
  • Individual
3rd
Approve & Close

This website uses browser cookies to identify authorized users, enhance user experience and collect usage statistics via third-party tools like Google Analytics. Some web pages may use cookies to identify users and customize advertising content to user interests. Please indicate if you approve this website to use cookies for these purposes.

Approve & Close
No results found Searching... Please enter 1 or more characters Please delete some character The results could not be loaded. Loading more results… Selection too big